reklama

Apple a Samsung – snížení počtu soudních sporů mimo území USA

Apple a Samsung – snížení počtu soudních sporů mimo území USA
2014-08-06T10:08:00+02:00
• 6. 8. 2014
1

Největší soupeři – Apple a Samsung, se konečně na něčem dohodli. Obě společnosti, které zaujímají nejvyšší dvě místa na základě globálních dodávek chytrých telefonů, byly ve válce v soudních síní v mnoha zemích v posledních několika letech. Obě firmy souhlasily se snížením počtu soudních sporů mimo území USA.

Apple vs Samsung

Spory, které probíhají na území Spojených států, budou nadále probíhat, jelikož se jedná o hlavní kolbiště okolo patentů. V jiných zemích se počet přestřelek výrazně zmenší a povedou se jen velké patentové spory. Je důležité napsat, že se žádná licenční dohoda neujednala.

Jak už víme z minulosti, korejská firma musela zaplatit takřka jednu miliardu dolarů. Ovšem v některých sporech prohrála i americká firma, takže peníze stále létají mezi těmito giganty. Další spory určitě budou následovat, a tak můžeme jen čekat na další „války“, které protentokrát (z větší části) budou probíhat v USA.

Zdroj: thenextweb.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

„snížení soudních sporů“ – soudní spory se měří na výšku? :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat