reklama

Apple iPhone 6 možná konečně přinese 128GB model

Apple iPhone 6 možná konečně přinese 128GB model
2014-08-22T17:21:00+02:00
• 22. 8. 2014
1

Již od 29. července 2007 víme, že Apple nepřidá žádné možnosti pro rozšíření kapacity úložiště do svých iPhonů. Zákazníci si stále přáli větší a větší úložiště, ale až iPhone 4s přišel na trh s 64GB modelem. Teď to vypadá, že s novým iPhonem přinese Apple i 128 GB model, který si někteří přejí.

Nový únik informací o chystaném zařízení ukazuje na 128 GB NAND Flash disk od Toshiby. Naneštěstí je zde stále moc otázek ohledně tohoto úniku. Zaprvé – nevíme, jestli se nebude jako 128 GB model prodávat pouze „prémiový“ 5.5″ iPhone, či jestli se dočkáme i běžného iPhonu s touto velikostí úložiště.

iphone-6-128-gb

Zadruhé – je možné, že se firma Apple vzdá 16GB verze a vypustí na trh jen 32GB, 64GB a 128GB variantu. Ovšem jak známe Apple, cena zařízení se posune o dalších 100 dolarů nahoru (zhruba 2000 Kč). To by mohlo odradit některé zákazníky, kterým stačí menší úložiště, jelikož například využívají cloudová úložiště.

128gb-iphone-6

Budeme si muset počkat, co si na nás americká firma připraví. Jedna z těchto variant by však měla být realitou. Chtěli byste, aby 128GB verze zůstala pouze u „prémiového“ 5.5″ iPhonu, či byste si ji koupili i v obyčejném iPhone zařízení? A byli byste rádi za zachování 16GB verze smartphonu?

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Doufám ze zruší 16 gb co je úplné na k…. A žačkou dělat použitelné aby se ostatní začali konečné opicit a dávat rozumné úložiště…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat