reklama

Unikly snímky Smart Coveru pro Galaxy Note 4

Unikly snímky Smart Coveru pro Galaxy Note 4
2014-07-07T08:40:15+01:00
• 7. 7. 2014

Delší dobu jsme o novém Samsung Galaxy z řady Note neslyšeli. Tento rok by měla vyjít již 4. generace tohoto zařízení a dnes unikly první snímky jednoho z oficiálních příslušenství, které bude k telefonu k dostání.

Jedná se o nový Smart Cover, který by měl jako vždy chránit displej, ale společně s tím by měl také zrychlit práci s odloženým či jinak v ruce nepřítomným, telefonem. K tomu by měla pomoci znovu, tentokrát jiná, díra v pouzdře. Fotka je velice rozmazaná, ale i tak poznáme, že se jedná o obal Smart Cover či o nějaký info list.

Samsung-Galaxy-Note-4-smart-cover

Nový ovální tvar by mohl předpovídat tenké okraje displeje od hrany. Samozřejmě můžeme očekávat veškeré funkce, které již známe z předchozích verzí (zvednutí hovoru, zjištění času, počasí atd.). Tvar trochu začíná připomínat kulatou díru v LG G3 Quick Cover.

Samsung-Galaxy-Note-4-smart-cover (1)

Snad se nového zástupce Note řady dočkáme brzy a uvidíme, co si pro nás Samsung zase připravil.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim