reklama

Uniklé fotky ukazují na přítomnost NFC v iPhonu 6

Uniklé fotky ukazují na přítomnost NFC v iPhonu 6
2014-07-28T07:57:15+02:00
• 28. 7. 2014

Jako každý rok i letos přichází zpráva o tom, že následující model iPhonu bude mít čip NFC. První spekulace o přítomnosti této technologie byly již před příchodem iPhonu 4s a dodnes iPhone NFC nenabízí. Nyní jsme se ale mimo spekulací dočkali i fotografie porovnávající základní desku iPhonu 6 a iPhonu 5s, kde máme údajně NFC vidět.

gsmarena_001

Na fotografii výše lze pozorovat zmíněné základní desky. Pro iPhone 6  je větší, což potvrzuje větší úhlopříčku, a má čip pro Wifi 802.11ac a NFC. Pokud tedy bude mít iPhone 6 opravdu NFC, bude pravděpodobně určeno především pro bezkontaktní platby, protože pro přenos souborů tu má Apple svůj AirDrop. U toho se vloni při představování dokonce chlubil, že nemusíte telefony k sobě přikládat.

iPhone 6 má tedy ve shrnutí přinést nový design, větší displej s úhlopříčkou 4,7 palce a dnes zmíněné čipy. Představení se potom dočkáme zhruba v polovině září.

iPhone-6-CBKoncept založený na předchozích únicích

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim