reklama

Selfies – nová sociální síť od tvůrců WordPressu

Selfies – nová sociální síť od tvůrců WordPressu
2014-07-28T10:05:58+02:00
• 28. 7. 2014
1

Třemi nejvýznamnějšími sociálními sítěmi současnosti jsou Facebook, Google+ a Twitter. Samozřejmě najdeme i další, které se specificky zaměřují jen konkrétní téma. Příkladem může být LinkedIn, který slouží spíše jako „internetový úřad práce“ a soustřeďuje lidské zdroje. Nyní zde máme další úzce zaměřenou sociální síť s názvem Selfies.

Jak už tušíte, zaměřuje se výhradně na sdílení autoportrétů. Stojí za ní společnost Atomattic, jež se proslavila díky CMS WordPress. V tuto chvíli existuje aplikace Selfies jen pro Android, možná v budoucnu přibude i verze pro další operační systémy. Původním záměrem nebylo vytvořit takto úzce specifickou sociální síť. Původní aplikace měla být součástí služby Gravatar, ale následně došlo ke změně.

Selfies není ještě zcela hotovou sítí a jedná se spíše o experiment. Zatím nabízí základní funkce typické pro jakékoliv služby zaměřující se na sdílení fotografií. Můžete je upravovat pomocí filtrů, nebo jim dodávat text. Také jsou podporovány komentáře nebo možnost označení fotografie, která se vám líbí.

logo-app Selfies Automattic, Inc Zdarma ANDROID

Automattic se zatím touto sítí nijak nechlubí a dokonce nebyla uveřejněna tisková zpráva. Otázka je, jestli trh žádá něco tak specifického.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Sociální síť pro samožery?!? Chudák facebook příjde o půlku uživatelů…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim