reklama

Google připravuje aplikaci Hands-Free

Google připravuje aplikaci Hands-Free
2014-07-28T07:00:23+02:00
• 28. 7. 2014

Google letos představil nejednu novinku kolem systému Android, jedna se týká i aut. Samozřejmě netrpělivě očekáváme oficiální uvedení Androidu L, který by měl přinést další novinky, jež nebyly doposud prezentovány.

Nyní se objevil náznak nové aplikace přímo v animaci upozorňující na možnosti vyhledávání v Androidu. Z ní jsme se dozvěděli o aplikaci Google Hands-…, což by mohlo být celým názvem Google Hands-Free. Pravděpodobně nabídne hlasové ovládání funkcí a možností ve spojení s automobilovým módem. Bohužel nemáme k dispozici další informace.

nexusae0_7-25-2014-3-59-15-PM

Samotná animace byla vzápětí stažena z Google+, kde se první objevila. Jak web AndroidPolice uvádí, v samotné animaci si jde všimnout menší nepřesnosti v horní oblasti. Pravděpodobně je animace vytvořena na Androidu L a následně částečně překryta obrázkem z Androidu 4.4 KitKat.

nexusae0_translate

Zatím si budeme muset počkat na uvedení nové verze Androidu, kde bychom se mohli dočkat i této nové aplikace. Možná bude určena pro ty, kteří nebudou mít k dispozici Android Auto.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim