reklama

Převlečené HTC One M8 s odolností vůči vodě – HTC J Butterfly

Převlečené HTC One M8 s odolností vůči vodě – HTC J Butterfly
2014-07-31T08:42:39+02:00
• 31. 7. 2014

Už několik výrobců láká zákazníky nejen na špičkové specifikace. Do popředí se dostávají i vlastnosti, které zaručují odolnost proti prachu a vodě. Tchajvanský výrobce doposud na tento trend nepřistoupil, což mu je i občas vytýkáno. Nyní konečně uvedl novinku, která nabízí certifikaci IPX7. Konkrétně se jedná o HTC J Butterfly pro japonského operátora KDDI.

HTC-j-butterfly-2014-07-31-01

Zmíněná certifikace zaručuje, že smartphone vydrží po dobu 30 minut v maximální hloubce 1 metr. Pokud se podíváme na specifikace a vzhled, můžeme J Butterfly označit za bratříčka HTC One M8. Najdeme zde 5palcový Full HD displej, Snapdragon 801, 2 GB RAM, 32GB úložiště rozšiřitelné o microSD, Android 4.4 KitKat nebo podporu 802.11ac WiFi.

Avšak v několika ohledech se liší. Příkladem je podpora LTE-Advanced, ale zásadnější rozdíl se nachází na zadní straně. I v tomto případě zde najdeme dvojici foťáků jako HTC One M8, ale nebyla použita technologie UltraPixel (4 Mpx). Japonský model je osazen hlavním 13MPx foťákem, přičemž nechybí 2MPx senzor pro hloubku. Na přední straně se nachází 5MPx senzor, jenž využijí uživatelé zejména pro autoportréty. Dostupnost HTC J Butterfly je omezena jen pro japonský trh, kde bude k dostání od srpna.

Nejedná se o první model s odolností vůči vodě od tohoto výrobce. Snad se dočkáme globálního smartphonu, který nabídne podobnou vlastnost.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim