reklama

To nej z uplynulého týdne #29 – konec Androidu u Nokie a Obchod Play se převleče do nového kabátu

To nej z uplynulého týdne #29 – konec Androidu u Nokie a Obchod Play se převleče do nového kabátu
2014-07-22T08:37:22+02:00
• 20. 7. 2014

Obchod Play se převleče do nového kabátu

Google na letošní vývojářské konferenci I/O prezentoval nové designové postupy a principy, které se chystají nejen do smartphonů a tabletů s Androidem. Material Design zasáhne i Obchod Play, kde lze očekávat proměnu i u webové verze.

nexusae0_image_thumb21

Ingress konečně pro iOS

Populární hra s rozšířenou realitou známá ze systému Android se rozšiřuje i na jablečnou platformu. Nyní zřejmě trochu vzroste prodej externích baterií, jelikož tato návyková hra vycucává energii ze smartphonu rychlostí blesku.

Google_Ingress

Lumia 520 patří mezi bestsellery

Levný smartphone od Nokie se systémem Windows Phone je poměrně dobře prodávaným zařízením. Pozici tohoto modelu neohrozila ani řada Nokia X. Uvidíme, jestli se bude stejně dobře dařit i nástupci Lumii 530.

Screenshot_53

Lumia Cyan a Windows Phone 8.1 jdou do světa

Microsoft konečně začal uvolňovat aktualizaci, která přináší spoustu novinek. Bohužel ne všechny se dostanou na každý smartphone se systémem Windows Phone.

Nokia-Cyan-Update

LG G3 Beat

Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o mírně upravenou verzi top modelu LG G3, tak specifikace říkají něco jiného. Ve výsledku se jedná o poměrně velký smartphone s HD rozlišením. Zbylé specifikace jsou dostačují. LG G3 Beat nijak neohrozí pozice jiných top modelů.

LG_G3_beat-1024x754

Microsoft dělá čistku

O místo přijde přes 18 000 zaměstnanců napříč všemi divizemi. Nejvíce bude zasažena Nokia, která nyní patří tomuto gigantovi. Bohužel se dozvídáme i nemilou zprávu, že již nemusíme očekávat smartphone od Nokie se systémem Android.

Nokia X Platform 2.0 (2)

Google Launcher najdeme už i na ZTE smartphonech

Objevila se poměrně zajímavá zpráva od čínského výrobce. Vybrané smartphony budou disponovat Google Launcherem. Jiné modely jej budou moci stáhnout z Obchodu Play.

Screenshot_55

NVIDIA Shield Tablet

Společnost Nvidia chystá tablet se značkou Shield. Čekáme na oficiální představení, ale mezitím se objevily kompletní specifikace. Dokonce známe i podobu jednotlivých součástí.

shield_3

České 3G pod lupou

Díky informacím od ČTÚ se dozvídáme, že čeští operátoři nám nesdělují přesné informace, co se týče pokrytí 3G signálem. Upravují si data, aby vše vypadalo lépe, než jak je tomu ve skutečnosti.

ctumapa

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédnete: To nej z uplynulého týdne #28 – ve víru aktualizací a nových nápadů

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim