reklama

Huawei Ascend D3 se znovu ukazuje

Huawei Ascend D3 se znovu ukazuje
2014-07-07T11:41:17+01:00
• 7. 7. 2014

Již na přelomu února a března se začaly objevovat první informace o novém zařízení z dílny Huawei. Novinka zapadne do řady Ascend a získá přívlastek D3, tedy celým názvem Huawei Ascend D3. Tohle zařízení bude podle uniklých fotografiích velmi připomínat top řadu HTC telefonů, hlavně HTC One Max.

Leaked-photos-of-the-Huawei-Ascend-D3

Smartphone na sobě zřejmě ponese 5″ displej s Full HD rozlišením, který má okolní rámečky minimální. Pod kapotou Ascendu D3 by se měl objevit osmijádrový procesor, který si vyrábí Huawei sám – Kirin 920. Je založen na architektuře big.LITTLE. Další specifikace telefonu jsou zatím neznámé, ale víme, že vše by mělo být usazeno v těle, které bude tloušťku 6,3 mm.

Leaked-photos-of-the-Huawei-Ascend-D3 (2)

Zařízení mělo být už před měsícem v prodeji v Číně, kde ovšem k uvolnění smartphonu nedošlo. Cena byla stanovena na 469 dolarů (9475 Kč). Nově se dá očekávat uvedení v září tohoto roku.

Leaked-photos-of-the-Huawei-Ascend-D3 (1)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim