reklama

Google Play Music pro iOS získává také aktualizaci

Google Play Music pro iOS získává také aktualizaci
2014-07-08T07:52:53+02:00
• 8. 7. 2014
2

Není to ani týden, co Google vydal aktualizaci aplikace Google Play Music pro Android a také nastínil změnu názvu služby u nás známé jako Hudba Play Naplno. Dnes tu máme update tentokrát pro jablečnou platformu. Ta se nese v podobném duchu jako aktualizace pro Android, i přesto přináší nějaké další novinky.

img_1487 (1) img_1488 (1) img_1486 (2)

První novinkou je takzvané Gapless Playback. Pokud nevíte, co to je, jedná se o nulové mezery mezi skladbami – nepoznáte, kde jedna končí a druhá začíná. Další novinkou je možnost stáhnout vámi sledované playlisty. S tím souvisí také změna ikonky pro stažení – připínáček nahradila standardní ikona šipky dolu. Navíc byla přesunuta blíže k hlavnímu obrázku seznamu. V postranním panelu také přibyla možnost zobrazit jen stažené položky v zařízení.

Vylepšení se potom dočkala doporučená hudba. Mimo to, nová verze přináší opravu chyby načítání hudební knihovny po aktualizaci a opravu dalších chyb vedoucích k pádu aplikace. Aktualizaci, jež posune Google PLAY Music na verzi s číslovkou 1.3.0.2190, hledejte v AppStore:

logo-app Google Play Music Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Tomáš Jarolím

8. 7. 2014, 10:44

Ještě by mohli konečně udělat verzi pro iPad ne jen pro iPhone, pak to nebude mít chybu!

AnonymouS

8. 7. 2014, 9:41

Měli by konečně vytvořit aplikaci pro Windows (je jedno jestli v Modern UI pro W8 nebo pro desktop), aby ta služba byla použitelná (např offline) i na pc… V tomto, ale i vněkterých dalších věcech je napřed treba Spotify.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat