reklama

Prototyp Nexus 8 zmíněn v indických záznamech

Prototyp Nexus 8 zmíněn v indických záznamech
2014-07-08T08:30:53+02:00
• 8. 7. 2014

Po delší době se na světlo světa prodraly informace o existenci tabletu Google Nexus 8. Informace o přístroji byly na indickém webu Zauba, který sleduje všechen dovezený náklad do země. Ovšem špatnou zprávou je to, že dovozní záznamy neukazují žádné specifikace zařízení. Tudíž vše, co víme, je počet jednotek dodaných prototypů, což znamená, že zařízení jsou stále testována.

Také je v záznamech uveden údajný tablet Google Nexus 8, jenž je podobný zařízení Nexus 7. Ačkoliv si zatím nikdo není jist, v jakém ohledu jsou si zařízení podobná, mohlo by to znamenat, že zařízení vyrábí stejný výrobce.

Nexus-8-tablet

Již jsme slyšeli zvěsti o tabletu Google Nexus 8. Například nový výrobce má být HTC, tedy už ne Asus. Zařízení by mělo být vydáno ve třetím čtvrtletí roku 2014. Zatím jedna ze spekulací je, že by tablet mohl být založen na Nvidia Tegra K1 SoC a displej by mohl mít rozlišení až 2560 na 1600 pixelů. Samozřejmě byste měli mít na paměti, že informace výše napsané jsou jen spekulace založené na pár doložených důkazech. Bude tedy lepší počkat si na oficiální oznámení Googlu ohledně tohoto zařízení.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim