reklama

Dotekománie doporučuje #52 – Photo Editor by Aviary

Dotekománie doporučuje #52 – Photo Editor by Aviary
2014-07-26T15:05:48+02:00
• 26. 7. 2014

K mobilním zařízením patří všechny úpravy fotek, na které si jen vzpomeneme. Dnešní seriál Dotekománie bude o skvělé fotoaplikaci, za kterou stojí vývojáři z týmu Aviary, Inc.

VýstřižekAviary patří mezi nejlepší aplikace, které vám umožnují různě upravovat fotky. Všechny rozhodně potěší dostupnost na dvou hlavních mobilních platformách iOS a Androidu. Aviary svým uživatelům nabízí možnosti jednoduchých úprav, až po ty těžší, se kterými si již musíte velmi dlouho „hrát“.

unnamed (6)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

Mezi jednoduchými úpravami najdeme již standardní funkci ořezu obrazu, tím docílíme toho, že z obrázku např. odstraníme nežádoucí objekt apod. Další skvělou funkcí je rozhodně úprava s filtry. Tyto filtry se dají velmi lehce použít a úpravu s nimi zvládne každý, mnohdy se podaří z fotek, které nevypadají moc dobře, stanou ty nejhezčí. Filtry do aplikace přibývají každým updatem a vývojáři se o apku patřičně starají.

unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (1)_result

V aplikaci najdeme také možnosti automatických úprav, které upraví např. světelnost fotky. K dalším možnostem úprav řadím ty nejzákladnější, jako je otočení obrázku, teplota barev atd. Aviary je ke stažení zcela zdarma, pakliže se rozhodnete, že vám základní filtry nestačí, můžete si další balíčky pořídit za pár korun.

logo-app Photo Editor by Aviary Aviary, Inc. Zdarma ANDROID   logo-app Photo Editor by Aviary Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim