reklama

Pantech Pop Up Note bude konkurovat Galaxy Note 4

Pantech Pop Up Note bude konkurovat Galaxy Note 4
2014-07-26T11:50:44+02:00
• 26. 7. 2014
1

Třetí největší výrobce chytrých telefonů v Jižní Koreji s největší pravděpodobností chystá uvést do svých řad zařízení, které by mohlo konkurovat připravovanému Galaxy Note 4 od Samsungu. Model s kódovým označením IM-A920S nejspíš dorazí pod názvem Pop Up Note. Nejvýraznějším prvkem se bez pochyby stane velký displej, který bude mít přímý dopad na celkovou velikost konstrukce.

Pantech-Vega-Pop-Up-Note

Ačkoliv první spekulace počítaly se 64bitovým procesorem Snapdragon 810 od Qualcommu, podle posledních zpráv jej požene pouze Snapdragon 801 taktovaný na frekvenci 2,3 GHz. Přední část má vyplňovat 5,5palcový displej s Full HD rozlišením a 2MPx kamerka. Vnitřní část také vyplní 2GB operační paměť RAM. Dále ještě záda ponesou 13megapixelový fotoaparát nebo v konstrukci najdete speciální stylus.

Softwarovou stránku dostane na starost systém Android v nejnovější verzi 4.4 KitKat. O rychlé datové přenosy se postará podpora sítí 4. generace. Co se týče prodejní ceny,  ta není prozatím známa. K oficiálnímu představení by mohlo dojít ve stejnou dobu jako u Galaxy Note 4, čili někdy během dvou následujících měsíců.

Zdroj: blogofmobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jan Pittner

26. 7. 2014, 14:02

V poslední větě máte Note 3 :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat