reklama

Cat vpustil na náš trh vylepšený model B15Q

Cat vpustil na náš trh vylepšený model B15Q
2014-07-29T14:35:50+02:00
• 29. 7. 2014

Na začátku června zamířila na pulty obchodů vylepšená verze modelu B15 s přívlastkem Q od společnosti Caterpillar. Jak je zvykem u tohoto výrobce, tak zařízení opět bude vykazovat robustní konstrukci odolávající i těm nejdrsnějším podmínkám. Zároveň údajně jde o první odolný telefon na světě, který v sobě skrývá nejnovější verzi operačního systému Android.

Cat B15Q

Cat B15Q nabídne 4palcový displej s WVGA rozlišením. Výkon bude dodávat čtyřjádrový procesor dosahující na frekvenci 1,3 GHz. Šasi je pokryto odolnou pryží a hliníkovými bočnicemi, které vydrží pád z výšky 1,8 metrů. Dále výrobce zaručuje fungování při ponoření na 30 minut do metrové hloubky či výkyvy teplot v rozmezí -25 až 55 °C. Smartphone má certifikace IP67 a MIL SPEC 810G. Celkovou výdrž obstarává baterie s kapacitou 2 000 mAh.

Přisvětlovací LED diodu bude možné využívat ve spojení s 5MPx fotoaparátem. Další vlastnosti počítají s podporou Bluetooth 4.0, funkcí dual-SIM nebo předinstalovanou klávesnicí SwiftKey pro snazší psaní. Otázku softwaru v tomto případě řeší zmiňovaný Android ve verzi 4.4 KitKat. Telefon zakoupíte u většiny prodejců elektroniky za doporučenou prodejní cenu ve výši 8 990 Kč včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Graf ceny produktu Caterpillar CAT B15Q poskytuje server Heureka.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat