reklama

Zjistěte si kompatibilitu s Android Wear

Zjistěte si kompatibilitu s Android Wear
2014-06-27T10:00:20+01:00
• 27. 6. 2014

Jestliže plánujete koupi chytrých hodinek, které společnost Google včera oficiálně představila na nové platformě Android Wear, určitě oceníte možnost zjištění jejich kompatibility s chytrým zařízením. Stránka umožňuje ověřit kompatibilitu u všech tří modelů hodinek, což je LG G Watch, Samsung Gear Live a Moto 360 od Motoroly. V mobilním prohlížeči stačí otevřít odkaz, kde stránka detekuje vaše zařízení a po pár sekundách uvidíte buď červené přeškrtnutí, nebo zelené zaškrtnutí.

Android Wear Check Android Wear Check (2)

Hodinky mají být schopny pracovat s telefony běžící na systému Android ve verzi 4.3 Jelly Bean nebo vyšší. Pokud tedy vlastníte novější zařízení, tak byste neměli mít žádný problém. Nicméně testem kompatibility neprošlo žádné zařízení se systémem iOS. To s největší pravděpodobností bude platit i pro konkurenční Windows Phone. Nezbývá nic jiného než kliknout na níže uvedený odkaz a přesvědčit se sám.

www.android.com/wear/check/

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim