reklama

Zábavný fotbal s retro grafikou Android

Zábavný fotbal s retro grafikou [Android]
2014-06-14T10:40:05+02:00
• 14. 6. 2014

Mistrovství světa ve fotbale je v plném proudu a my vám přinášíme hru, která se k tomuto tématu plně hodí. Slovenští vývojáři z Inlogic Games stojící za docela známými hrami, vydali nedávno hru, která by vás mohla zaujmout.

unnamed (3)_result unnamed (6)_result

Jedná se konkrétně o fotbal, nesoucí název Super Pocket Football. Rozhodně nečekejte nadupanou grafiku jako na next-gen konzolích, jedná se totiž o nápadité řešení s grafikou, na kterou jsme byli zvyklí v dřívějších dobách. Super Pocket Football se hraje nahoru a dolů, přičemž vaším úkolem je vyhrát (jak jinak). Hra obsahuje různé stupně obtížnosti a rozhodně si nebuďte jistí, že budete okamžitě vyhrávat s nejtěžší obtížností. Super Pocket Football obsahuje zajímavé funkce, které celou hru zlepšují, patří zde např. výběr ze 3 režimů hry, změny formací atd. Celkový počet týmů, za které můžete hrát, je 32.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result  unnamed (4)_result unnamed (5)_result

 Hra je ke stažení zcela zdarma bez dalších poplatků, proto s vyzkoušením neváhejte.

logo-app Super Pocket Football Inlogic Games Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim