reklama

Legendární Baldur’s Gate dostupný i pro Android

Legendární Baldur’s Gate dostupný i pro Android
2014-06-14T08:20:16+02:00
• 14. 6. 2014

Pokud patříte mezi starší hráče her, jistě vám v 90. letech neutekla hra jménem Baldur’s Gate, která tehdy válcovala všechny ostatní hry.

Jestliže tuto hru neznáte a máte rádi RPG hry, rozhodně ji vyzkoušejte. Místy bych ji přirovnal k další legendě jménem Diablo, přičemž se mnou budou mnozí souhlasit. Baldur’s Gate byl dostupný nejdříve pro iOs a nyní si ji zahrají i hráči na Androidu. Pokud si říkáte, jak se taková hra bude ovládat bez myši, tak mohu s klidným svědomím říci, že se vývojářům podařilo ovládání velmi dobře zvládnout do dotykové podoby.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Baldur’s Gate je dostupný pro Android a iOs za trochu vyšší cenu, konkrétně 181 Kč. Koupí rozhodně neprohloupíte, jelikož vám hra nabídne mnoho hodin zábavy.

logo-app Baldur's Gate Developer Zdarma iOS logo-app Baldur's Gate Enhanced Edition Beamdog 8,61 US$ ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim