reklama

Samsung představil Galaxy Core Lite

Samsung představil Galaxy Core Lite
2014-06-11T11:00:29+02:00
• 11. 6. 2014

Na oficiální tiskové konferenci v Tchajwanu společnost Samsung představila novinku zapadající do střední třídy chytrých telefonů. Již na první pohled je jasné, že ve srovnání nemá po stránce designu co závidět jiným modelů Galaxy s průměrnou výbavou, a tak pro hlavní rozlišovací prvky budete muset zabrousit do vnitřní části zařízení. Model nesoucí název Galaxy Core Lite bude lákat na možnost připojení k sítím 4. generace nebo na procesor dodaný Qualcommem.

Samsung Galaxy Core Lite (1)Samsung Galaxy Core Lite (2)

Samsung Galaxy Core Lite (SM-G3586V) byl vybaven 4,7palcovým displejem s WVGA rozlišením (480 x 800 pixelů). Výkon mu dodává čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s taktovací frekvencí 1,2 GHz po boku 1GB operační paměti RAM. Úložiště má velikost 8 GB, které můžete dále rozšířit paměťovou microSD kartou. Záda disponuje kromě 2 000 mAh také 5megapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou.

Softwarovou stránku zajišťuje systém Android překvapivě pouze ve verzi 4.3 Jelly Bean, i když několik méně výkonnějších modelů už pracuje s nejnovějším KitKatem . Ostatní výbava zahrnuje podporu technologie NFC či LTE. O celosvětové dostupnosti prozatím nepadlá žádná zmínka, ale prodejní cena bude začínat na hranici 7 988 tchajwanských dolarů, což v přepočtu vychází na 5 380 Kč bez daně.

Samsung Galaxy Core Lite (3)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim