reklama

Sony spustilo stránku s produkty třetích stran pro zařízení Xperia

Sony spustilo stránku s produkty třetích stran pro zařízení Xperia
2014-06-11T10:00:33+02:00
• 11. 6. 2014

Vyrobeno pro Xperie nebo také v originálním názvu, Made for Xperia, tak se pyšní nová oficiální stránka Sony s obsahem třetích stran. Na první pohled nevypadá vábně, ale jednoduše pomocí pár kliknutí můžete nakoupit příslušenství pro Xperia zařízení. To zahrnuje různá kožená pouzdra, plastové kryty nebo ochranné folie od známých značek Case-Mate, Incipio, Krusell, Roxfit, Krisk, White Diamonds a další budou jistě přibývat.

top-key-bg-1_en

Této přiležitosti mohou využít jen majitelé posledních modelů od Sony, jmenovitě Sony Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact a Xperia M2. Doplnění o starší kousky není v plánu, tudíž je to spíše investice do budoucna. Nakupovat je možné z celé Evropy, včetně České republiky. Jelikož je Sony pouze zprostředkovatel, veškeré nároky spadají na výrobce, který zajišťuje dodání a záruku na zboží podle nastavených pravidel. Obrázek o cenách si udělejte sami.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim