reklama

Prohlížeč WebKamer mladého nadějného vývojáře

Prohlížeč WebKamer mladého nadějného vývojáře
2014-06-15T10:15:52+02:00
• 15. 6. 2014

Jelikož podporujeme mladé a nadějné české vývojáře, přinášíme vám tip na další zajímavou apku z naší republiky.

Aplikace jménem Prohlížeč WebKamer, jak samotný název napovídá, vám pomůže zobrazit webkamery z nejrůznějších koutů. Dle slov autora Tomáše Valenty je aplikace unikátní v tom, že umožňuje uživatelům přidávat vlastní webkamery a neobsahuje žádnou z velkých databází, jak jsme zvyklí. Pokud byste na nějaké databázi trvali, aplikace vám některou z nich umožní stáhnout a získat je tak z veřejný odkazů.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Dobrým nápadem autora je funkce, kdy si můžete zvolit, které kamery budou vašimi oblíbenými, přičemž vám označení ušetří čas při hledání. Aplikace obsahuje moderní uživatelské rozhraní, přičemž zde nalezneme i funkci „PullToRefresh“, která vám umožňuje aktualizovat seznam pomocí potažení dolů. Tato funkce je obsažena v nejmodernějších aplikacích, jako jsou Facebook, Google+ atd.

  unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Prohlížeč WebKamer je ke stažení zcela zdarma a neobsahuje žádné in-app platby. Sám autor uvádí, že se chystá několik novinek navíc, které příjdou v dalších aktualizacích.

logo-app Prohlížeč WebKamer Tomáš Valenta Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim