reklama

SBK připravuje motocyklové závody pro mobilní zařízení iOS

SBK připravuje motocyklové závody pro mobilní zařízení [iOS]
2014-06-15T10:45:22+02:00
• 15. 6. 2014

Pro všechny motocyklové fanoušky a nadšence máme výbornou zprávu. Před pár měsíci došlo k dohodě mezi zástupcem Superbikových závodů Dorna WSBK a FIM, kde jsme se dozvěděli o chystané zbrusu nové hře pro mobilní zařízení.

sbkx

Hra SBK by měla být vydána během letošního roku a rozhodně se máme na co těšit. Z videí můžeme posoudit grafiku terénu a krajiny, která je na dnešní poměry velice kvalitní. Na mobilních zařízeních nějak nejsou motocyklové závody v módě a najdeme jich opravdu málo, přičemž žádná z nich nestojí za řeč. Proto se nechejme překvapit, jak bude celá hra vypadat, až si ji budeme moci zahrát. 

Video, na kterém spolupracoval legendární závodník SBK Marco Melandri, nám ukazuje krátký gameplay na trati ASSEN. Svůj názor si udělejte sami a určitě budeme rádi, když se o něj s námi podělíte.

Zdroj: worldsbk.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim