reklama

To nej z uplynulĂ©ho tĂ˝dne #22 – „laserová“ G3, plastovĂ˝ One, odolnÄ›jší Galaxy S5

To nej z uplynulĂ©ho tĂ˝dne #22 – „laserová“ G3, plastovĂ˝ One, odolnÄ›jší Galaxy S5
2014-06-01T13:27:39+02:00
• 1. 6. 2014

LG G3 oficiálně

Jihokorejská společnost se konečně pochlubila svým top modelem na tento rok. I tentokrát došlo na navyšování specifikací, zejména pak u rozlišení displeje. Kromě toho jsme se dočkali i laseru na zadní straně, který napomáhá s rychlejším autofokusem.

lg g3 0520

Seznam.cz představil další aplikace

Uživatelé emailu od Seznamu mají svou aplikaci pro Android. Nabízí poměrně jednoduché rozhraní, které sklidilo pozitivní kritiku. Další novinka se týká portálu Sauto.cz, jež je jen pro iOS v tuto chvíli.

tumblr_inline_n6af86lFjn1sbz5cg

Beats „Apple“ Electronics

Společnost Beats Electronics byla dříve spoluvlastněna výrobce HTC, který z finančních důvodů prodal svou část zakladatelům. Následně Apple odkoupil celou firmu za 3 miliardy dolarů.

beatsdrenewdaisyjtjt

Google I/O po ÄŚesku

Blíží se jedna z nejdůležitějších vývojářských konferencí. Pokud nemáte vstupenku nebo neplánujete odlet do San Franciska, máme pro vás možnost se zúčastnit Google I/O Extended ve vybraných českých městech. První z nich jsou již připraveny a budou následovat další.

iologo14CV

Samsung Galaxy S5 Active

Top model Galaxy S5 získal bratříčka v podobě modelu SGS5 Active. Najdeme zde pár rozdílů v designu a lepší odolnost. Zbylé specifikace jsou stejné.

galaxy_s5_active

HTC One E8 (M8 Ace)

I top model od HTC na tento rok se dočkal svého dvojčete, ale s pořádným rozdílem. Novinka HTC One E8 (M8 Ace) je kompletně z plastu a v tuto chvíli je určena jen pro Čínu.

HTC One E8 (2)

O tablety není zájem?

Poprvé od představení iPadu, jenž odstartoval novodobý trh s tablety, došlo k poklesu prodejů. Najdou se společnost, které zaznamenaly posílení, ale jiné firmy si připisují záporná čísla.

Tablety

NejvÄ›tší „mini“ na svÄ›tÄ›

SpoleÄŤnost Oppo pĹ™edstavila na webovĂ˝ch stránkách nejnovÄ›jší mobil nesoucĂ­ název Oppo N1 mini. Avšak v tomto případÄ› slovĂ­ÄŤko „mini“ neznamená, Ĺľe se jedná o malĂ˝ mobil. Displej má 5palcovou Ăşhlopříčku.

Screenshot_121

Acer představil několik zařízení

Tento výrobce zařadil do své nabídky tablet, smartphone a chytrý náramek. Svými specifikacemi se budou řadit do vyšší střední třídy.

Screenshot_123

APLIKACE A HRY – NOVINKY A AKTUALIZACE

Nepřehlédněte: To nej z uplynulého týdne #21 – Google+ v novém kabátu a Microsoft Surface 3 Pro

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim