reklama

Masakr na Google Play – Warhammer 40 000: Carnage

Masakr na Google Play – Warhammer 40 000: Carnage
2014-06-21T08:00:34+01:00
• 21. 6. 2014

Populární, původně desková hra Warhammer 40 000, jež byla vydána v roce 1987,  se dočkala dalšího zpracování pro chytré telefony. Na jaře přišla první hra s podtitulem Storm of Venegance, která byla zpracovaná jako tower-defense z vrchního pohledu. Nyní je tu další „pokračování“, i když od jiného vývojáře.

nexusae0_62
Nová hra vycházející z legendární deskové nese titul Warhammer 40 000: The Carnage a přináší jiné zpracování než již zmíněná Storm of Venegance. Nyní již neovládáme více postav a budov, ale hrajeme pouze s jednou postavou. Hra se řadí mezi side-scrolling hry, tedy ty hrané z bočního pohledu. Ovládání je jednoduché, a to za pomoci dvou tlačítek pro pohyb na levé straně, ovládání zbraní a skákání na straně pravé.

Warhammer40kCarnage-6
Do hry vbíháte se dvěma zbraněmi, jejichž překlad do češtiny je téměř nemožný: Chainsword a Boltgun a vaším cílem je pozabíjet všechny orky, kteří na vás útočí. Celou hru, která má zatím 50 levelů, začínáte s postavou Ultramarine, ale během hry můžete odemknout i další postavu se jménem Blood Angel. Vývojáři slibují pravidelné přidávání dalších postav známých mezi fanoušky Warhammer. Svoji postavu také můžete v průběhu hry vylepšovat, a to za pomoci až 500 různých součástí vaší výzbroje.

nexusae0_127nexusae0_46 nexusae0_212

Hra je dostupná jak pro Android, tak i pro iOS a na obou platformách za ni zaplatíte v přepočtu zhruba 130 Kč. Navíc je po omezenou dobu dostupná tzv. The Founders’ First Blood Edition Na Google Play si pak můžeme všimnout, že jsou nabízeny nákupy v aplikaci, které jsou určeny k nakoupení zlata na vylepšení. Při vyšší ceně samotné hry je to však od vývojářů trochu zbytečné.

logo-app Warhammer 40,000: Carnage Roadhouse Games 6,01 US$ ANDROID

logo-app Warhammer 40,000: Carnage Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Michal Císařovský

Student ČZU v Praze, který se zajímá o vše kolem Androidu, především o aplikace. Rád zkouší nové komunitní ROM a především se neustále zabývá grafickými úpravami svého telefonu. Jeho nejoblíbenější modelovou řadou jsou Xperie. Mezi jeho další záliby patří fotografování, hudba a divadlo.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat