reklama

Jak reagují senioři na Google Glass video

Jak reagují senioři na Google Glass [video]
2014-06-23T09:57:24+01:00
• 23. 6. 2014
2

Ačkoliv Google Glass jsou na světě již nějaký pátek, tak se stále jedná o poměrně nedostupné zařízení – zejména kvůli ceně. Samozřejmě je nutné dodat, že současný model Glass má sloužit převážně vývojářům a prodejní verze se bude lišit.

V tuto chvíli Google Glass vlastní zejména vývojáři, geekové a mladší lidé. Ovšem jak by reagovali senioři na na tuto technologickou hračku? Na to se pokusili odpovědět na Youtube kanálu TheFineBros. Video je v angličtině, ale i tak lze vidět reakce starších občanů. Kupodivu jsou zejména kladné a vítají Google Glass. Dokonce by si je někteří i pořídili.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lucie Budínová

23. 6. 2014, 11:48

Musím říct že jsem mile překvapená jak důchodci či starší občané Google Glass berou.

Miroslav Hlavička

23. 6. 2014, 18:04

Ono je hrozně důležité, aby lidé stále zaměstnávali mozek a snažili se novým technologiím nebránit a nemít z nich strach. Znám docela dost lidí 70+, kteří drandí po internetu jak diví a v diskuzi by člověk leckdy nepoznal, s jak letitým člověkem má tu čest.

Vždyť ti dnešní důchodci – jak bylo vidět i na některých reakcích v tomto videu – se vlastně právě dožili toho, že vynálezy, které znali z komiksů a starých sci-fi filmů, jsou realitou. Můžou být rádi a užívat si to.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim