reklama

Čeští Madfinger Games slaví 4. výročí a rozdávají dárky

Čeští Madfinger Games slaví 4. výročí a rozdávají dárky
2014-06-04T11:23:10+02:00
• 4. 6. 2014

Psal se rok 2009 a na iOS vyšly tři české hry: 15 Blocs Puzzle, Samurai: Way of the Warrior a BloodyXmas. Pocházely od čtyř talentovaných vývojářů z Brna, kteří si tenkrát říkali Mad Finger Games. Slavili úspěch, a tak se s předchozími zkušenostmi z vývoje AAA her jako Mafia nebo Vietcong rozhodli v roce 2010 založit společnost MADFINGER Games, a. s. a vývoji mobilních her se začali věnovat naplno.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

4 zakladatelé MADFINGER Games: Marek Rabas, Michal Babjár, Pavel Čížek a Tomáš Šlápota; zdroj: lupa.cz

Od té doby uplynuly již 4 roky a MADFINGER Games se změnili k nepoznání. Místo čtyřčlenného týmu zde pracuje už přes 50 lidí a na digitálních obchodech se pod jejich jménem nachází několik úspěšných her, které za celou dobu zaznamenaly úctyhodných 60 milionů stažení. Značky SHADOWGUN a DEAD TRIGGER se staly synonymem pro benchmark mobilních zařízení a stihly sklidit spoustu českých i zahraničních ocenění, mezi kterými nechybí ani mobilní hra roku.

rewards

Která česká firma vyvíjející mobilní hry se může pyšnit tolika tituly?

Na počest svého výročí se v MADFINGER Games rozhodli uspořádat pořádnou oslavu, a těžit z ní mají především jejich fanoušci. Každý den čeká na hráče překvapení v podobě in-game předmětů do některé z her. K jejich získání stačí zadat kód ze speciálního webu. To ovšem není vše, těšit se můžete také na spoustu aktualizací.

dead_trigger

Shadowgun i Samurai II: Vengeance se dočkají hned několika vylepšení, mezi které patří vylepšený grafický výkon, podpora displeje iPhonu 5/5s, záloha do cloudu, achievementy, využití celé obrazovky na Androidu 4.4 a v poslední řadě také podpora pro nové gamepady. Ani Dead Trigger 2 nezůstane ochuzen, v brzké době získá například nové zbraně.

MADFINGER Games přejeme mnoho úspěchů do budoucna a těšíme se na další skvělé hry. Ostatně, podle jejich stránek bychom se měli brzy dočkat něčeho nového.

Zdroje: madfingergames.com, cs.wikipedia.org, lupa.cz

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim