reklama

Adidas chystá náramek s podporou Google Fit

Adidas chystá náramek s podporou Google Fit
2014-06-27T10:30:12+00:00
• 27. 6. 2014
Thumbnail

Vývojářská konference I/O přinesla novou platformu Google Fit, která sdružuje základní informace o zdravotním stavu a sportovních aktivitách. Ačkoliv na pódiu nebylo zmíněno žádné konkrétní zařízení, tak se začíná proslýchat o tom, že Adidas v současné době pracuje na prvním chytrém náramku. Společnost může v budoucnu očekávat konkurenci, jelikož mezi partnery dále patří Nike+, LF, Basis, Runtastic, RunKeeper, Polar, HTC nebo Motorola.

Adidas micoach Fit Smart (3) Adidas micoach Fit Smart (4)

Kromě stručných informací unikla možná podoba chytrého náramku. Ten by měl vypadat jako dříve představené hodinky miCoach Smart Run, ale pouze s LED diodovým displejem. Ve spodní straně pravděpodobně zaujímá své místo snímač tepové frekvence. Zelená dioda na prosvětlení kůže předznamenává podobnou technologii, jakou můžete znát z Gear Fitu od Samsungu.

Náramek zřejmě ponese název miCoach Fit Smart a komunikaci mezi zařízeními bude zajišťovat technologie Bluetooth 4.0 Low Energy. V prodeji lze očekávat dvě barevné varianty – bílá, černá za prozatím neznámou cenu. Vzhledem k existenci snímků mohou oficiálně dorazit během několika následujících měsíců, ne-li už na blížícím se veletrhu IFA v Berlíně.

Adidas micoach Fit Smart Adidas micoach Fit Smart (2)

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit