reklama

Vývojáři CyanogenModu 11 slibují „stabilní“ verzi 2x měsíčně

Vývojáři CyanogenModu 11 slibují „stabilní“ verzi 2x měsíčně
2014-05-05T17:47:12+02:00
• 5. 5. 2014

Pokud patříte mezi uživatele populární distribuce Androidu CyanogenMod 11, určitě už vám vrtalo hlavou, kdy se objeví první stabilní verze. Vždyť od začátku vývoje v prosinci 2013 už uběhlo přesně půl roku. Existují sice tzv. M Snapshoty, které vychází každý měsíc a jejich úkolem je odchytat všechny chyby z každodenních Nightly sestavení, ale přece jenom se stále nedají považovat za stabilní.

cyanogenmod

Vývojáři ze Cyanogen Inc. si byli neustálých otázek ohledně stabilní verze vědomi, a proto se s dnešním vydáním sestavení M6 Snapshot rozhodli nastínit budoucnost vydávání CyanogenModu. Odteď již nečekejte vydávání „stable“ a „release candidate“ sestavení tak, jak jste byli zvyklí z minulých verzí.

Měsíční M Snapshoty vývojářům pro ladění chyb dostačují, a pro rychlejší aktualizace se je rozhodli začít vydávat dvakrát měsíčně. Jakmile budou všechny chyby a nedodělky vymýceny, teprve poté lze očekávat skutečnou stable verzi, kterou vývojáři plánují vydat do konce roku. Jestliže tak požadujete stabilní systém pro každodenní používání, s novými aktualizacemi se nyní budete setkávat častěji. Mezitím však stále budou k dispozici Nigtly sestavení s nejnovějšími experimentálními funkcemi.

Ke stažení nejnovějšího M6 Snapshotu zamiřte na download stránku CyanogenModu

Zdroj: cyanogenmod.org

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim