reklama

Sony Xperia A2 není Z2 Compact

Sony Xperia A2 není Z2 Compact
2014-05-16T08:00:14+02:00
• 16. 5. 2014

První uniklé dokumenty z konce března naznačovaly možný příchod zmenšeniny hlavního modelu pro letošní rok od společnosti Sony. Jenže zařízení pod označením Xperia A2 není modelem Z2 Compact, který většina z nás očekávala, neboť japonský výrobce právě Xperii A2 oficiálně odhalil u místního operátora NTT DoCoMo. Představenou novinku od Xperia Z1 Compact byste takřka nerozeznali. Jediným rozlišovacím bodem tak zůstává její designové provedení.

Sony-Xperia-A2

Model Xperia A2 tedy nabízí 4,3palcový displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 2,2 GHz, 2GB operační paměť RAM, 16GB interní paměť nebo 20,7megapixelový fotoaparát Sony Exmor RS. Navíc Z1 Compact je u operátora dostupný pod označením Xperia Z1 f, přičemž Xperia A2 nemá dokonce ani skleněná záda, ale byla potažena pouze matným plastem.

Dále také rozměry celé konstrukce jsou nepatrně o pár milimetrů větší. K tomu zadní část na spodní hraně postrádá hlasitý reproduktor. Zákazníci dostanou na výběr z široké škály barev, a to nově v oranžovém či fialovo-levandulovém provedení. V prodeji se má objevit až v polovině června za blíže nespecifikovanou cenu, protože ještě před tím operátor zahájí oficiální prodej Xperia Z2.

Sony-Xperia-A2-oranzova Xperia-A2

Zdroj: xperiablog.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat