reklama

Flappy Bird se vrátí s hrou pro více hráčů

Flappy Bird se vrátí s hrou pro více hráčů
2014-05-16T09:00:26+02:00
• 16. 5. 2014
1

Jistě jste zaznamenali začátkem tohoto roku největší herní závislost lidí na hře Flappy Bird. Jelikož jí hlavní vývojář stáhl ze všech obchodů, začaly se objevovat její náhražky, které už nebyly tak úspěšné jako originální hra. Nyní se vývojář – Dong Ha Nguyen, v interview s CNBC s reportérkou Kelly Evans zmínil o návratu jeho nejúspěšnější aplikace i s nějakou novinkou, o které ale moc nevíme. 

flappy-Bird

Hra by se měla vrátit v srpnu tohoto roku, ale přesnější datum nevíme. Tou již zmíněnou novinkou by měl být multiplayer. Bohužel nikdo neví, jak bude multiplayer probíhat, jelikož je zde tolik možností, a dokonce o některých ani nevíme. Na počítači se už objevila hra FlapMMO, kde si můžete představit, jak by hra mohla vypadat.

Dong Ha Nguyen také řekl, že by měla být hra méně návyková. Bohužel nevíme, jak bude hra změněna, ale není pravda, že čím návykovější hra, tím více se jí daří? Doufejme, že pokračování této hry bude stejně dobré, jako tomu bylo u první verze, která bohužel byla stažena z obchodů. Pro více informací si budeme muset počkat do srpna tohoto roku.

Zdroj: ubergizmo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Martin Doležel

14. 6. 2014, 15:09

Hmm, tak nakonec přece jenom návrat? kdoví jak to bude, co zase vymyslí Dong Kingkong. Já už dávnou hraju něco podobného, možná lepšího: http://www.simplythebird.cz/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat