reklama

Samsung ruší svou službu Music

Samsung ruší svou službu Music
2014-05-21T10:54:14+02:00
• 21. 5. 2014

Před pár lety jihokorejský Samsung přišel s tehdy novou službou Music. Nyní je její konec už na dosah, jelikož Samsung oficiálně rozeslal emaily svým zákazníkům, v nichž jim píše, že služba bude ukončena 1. července tohoto roku. V emailu je také nabádá, aby si stáhli všechen svůj zakoupený obsah a využili všechny zbývající poukázky, než ono osudné datum přijde.

smusic

Ukončení této služby by mohlo znamenat zmizení aplikace Samsung Music Hub. Ta je totiž předinstalována v jejich Android zařízeních a je všeobecně pokládána za formu bloatwaru. Ve skutečnosti vedení firmy již v minulosti zamýšlelo toto zrušení a nyní to vypadá jako uskutečnění jejích plánů. Ovšem je tu jeden detail, Samsung poměrně nedávno vypustil na svět službu Milk Music, má to snad být pomyslné nahrazení staré služby?

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim