reklama

Samsung Galaxy Gear získají Tizen

Samsung Galaxy Gear získají Tizen
2014-05-21T12:44:12+02:00
• 21. 5. 2014

Po vydání Samsung Gear 2 a Gear 2 Neo se uživatelé starších chytrých hodinek Sumsung Galaxy Gear dožadovali vylepšení a nyní konečně přišla odpověď. Novější verze chytrých hodinek mají operační sytém Tizen místo Androidu, tím pádem přijde optimalizovaná verze Tizen jako větší aktualizace pro hodinky Gear. Napovídá tomu fakt, že jihokorejská firma pracuje na novém firmwaru, jenž bude mít všechny možnosti novějších verzí.

SAMSUNG CSC

Podle SamMobile, který měl možnost vyzkoušet nadcházející software, mohou uživatelé Galaxy Gear očekávat spoustu změn včetně těchto:

  • schopnost měřit spánkový rytmus v režimu spánku
  • stálý přehled o cvičení v reálném čase pomocí režimu cvičení (Android verze má pouze zabudovaný krokoměr.)
  • samostatný hudební přehrávač, jenž umožní uživatelům si ukládat hudbu do svého uložiště
  • schopnost přizpůsobit si dvojí kliknutí na zapnutí libovolné aplikace (Vzhledem k této změně Samsung také vytvořil samostatné ovládací prvky aplikace.)
  • změna stylu písma, změna velikosti ikony domů, možnost si nastavit vlastní tapetu, nastavení bluetooth a nastavení ochrany osobních údajů
  • hlasové příkazy v aplikaci fotoaparát

Stručně řečeno, téměř všechny funkce z Gear 2 a Gear 2 Neo jsou přítomny v aktualizaci s výjimkou WatchON Remote a tepové frekvence. Bohužel zatím Samsung neuveřejnil datum této aktualizace, ale hned jak se tak stane, budeme vás informovat.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim