QuickClick – pořádné využití tlačítek na ovládání hlasitosti Android

QuickClick – pořádné využití tlačítek na ovládání hlasitosti [Android]
2014-05-22T19:10:39+02:00
• 20. 5. 2014

Využití tlačítek na ovládání hlasitosti je opravdu skvělý nápad. A tak zde máme aplikaci, jež umí využít tato dvě tlačítka téměř dokonale. Ovšem nejen, že využití je opravdu rozmanité, ale máte možnost si naklikat kombinaci pro spuštění snad téměř všeho. Na konci článku můžete vidět oficiální video.

qc_first  check

Jak můžete vidět, stačí jen vytvořit novou akci, které přiřadíte nastavení, co má dělat, a vše je hotovo. Výběr, jak jsem již zmínil, je opravdu rozmanitý, tudíž zde můžete nalézt zapnutí/vypnutí svítilny, zachycení videa či obrázku, posílání zpráv, záznam zvuku, nebo dokonce spuštění některé z nainstalovaných aplikací.

Nyní vám ukáži, jak jednoduše nastavit zachycení fotky se zapnutým bleskem a autofocusem. Na druhém obrázku můžete vidět volbu, díky které si zvolíte, jak se tato akce bude chovat. V našem případě zvolíme fotoaparát.

setting1  setbutton  setting2

Dále si musíme nastavit kameru, kterou chceme využít, tj. přední nebo zadní. Pak také kvalitu obrázku a zdali chceme použít blesk a autofocus. A konečně ta nejdůležitější část, zde si zvolíte kombinaci, při které se naše akce bude spouštět. Pro náš příklad použijeme kombinaci tlačítek, jež můžete vidět na čtvrtém snímku. A než přejdeme k použití v praxi, musíme si nastavit jméno této akce, popřípadě její zvuk a to, jestli bude při aktivaci vibrovat naše zařízení. To je vše, jak jednoduché.

Nakonec bych jen rád dodal, že aplikace musí být spuštěná, což poznáte podle ikonky v horní liště. Dále by nebylo na škodu, kdyby vývojáři přidali možnost držet jedno či obě tlačítka po určitou dobu, tak aby následně také došlo k námi zvolené akci.

Aplikace je dostupná pro Android 4.0 a vyšší.

logo-app QuickClick Blor Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat