reklama

Philips připravuje model l928 – nabídne osm jader a kůži

Philips připravuje model l928 – nabídne osm jader a kůži
2014-05-19T12:20:32+02:00
• 19. 5. 2014

Na čínské blogovací sítí Sina Weibo se společnost Phillips pochlubila zařízením, které oproti současným modelům ve vlastní nabídce chytrých telefonů vynikne jak po stránce výkonu, tak designové. Výrobce z Nizozemska sice toho příliš neprozradil, ale už samotné základní specifikace naznačují, že může jít o velkého hráče na mobilním trhu, pokud neselže na maličkostech, jako je prodejní cena nebo nízká kapacita baterie.

Philips l928 - displej

Telefon nesoucí označení L928 by měl přinést 6palcový displej s Full HD rozlišením, o jehož výkon se postará osmijádrový procesor MT6592 od MediaTeku po boku 2GB operační paměti RAM. Interní úložiště pro uživatele v základu nabídne velikost 16 GB. Tu navíc dále rozšíříte vložením paměťové microSD karty. Výrobce u novinky rovněž nezapomněl na podporu funkce dual-SIM, kterou mají ve velké oblibě hlavně na trzích v Číně a jejím okolí.

Celá konstrukce byla vyrobena z polykarbonátu, přičemž do zadní části přišla imitace kůže. Fotografie bude možné zachycovat 13megapixelovým fotoaparátem se světelností objektivu f/2.0. Podle zveřejněného snímku mají boční rámečky minimální velikost a displej zabírá až 75 % procent celé plochy. Nad tím, kdy dojde na oficiální představení, na jakých trzích bude telefon dostupný či jakou výrobce nastaví prodejní cenu, můžeme prozatím jen spekulovat.

Philips l928 - fotoaparát

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim