CM Apps přináší aplikace z CyanogenMod

CM Apps přináší aplikace z CyanogenMod
2014-05-19T17:50:08+02:00
• 19. 5. 2014

Pokud jste někdy chtěli využívat aplikace z CyanogenModu a nechtěli dát sbohem své oblíbené ROM či její originální verzi, tak nyní je zde řešení. Šikovný nástroj CM Apps vám dává možnost vybrat si aplikace z  CyanogenModu bez ohledu na to, jakou ROM nebo jaké zařízení používáte.

CMApps  CMAppsW

Abychom byli spravedliví, všechny aplikace CyanogenMod jsou plně open source, ale přiznejme si, kdo má čas vytvořit takové aplikace ze zdrojového kódu? Vývojáři CM Apps si dali tu práci a přinášejí vám seznam aplikací, jenž můžete pomocí této aplikace lehce nainstalovat. Můžete zde najít hudební přehrávač a manažer Apollo, DSP manažer pro ladění zvuku vašeho zařízení nebo dokonce Trebuchet launcher.

Avšak musíte mít na vědomí, že ne u všech aplikací je garantována funkčnost mimo prostředí CyanogenMod. Dokonce ani po instalaci a spuštění aplikace nemusíte mít vyhráno. Například po ukončení aplikace Torch si můžete všimnout, že už nefunguje tak úplně správně. Někdy vám nepřestane svítit LED dioda až do restartování nebo vypnutí vašeho zařízení. Dále je tu důležitý fakt, že CM Apps vám nedovolí odstranit aplikaci po její instalaci.

Samozřejmě existuje mnoho způsobů jak dostat CyanogenMod aplikace do vašeho zařízení. Například F-Droid, jenž obsahuje Apollo a CM správce souborů, ale tím zatím seznam končí. Na druhou stranu CM Apps poskytuje uživatelům pohodlný přístup k téměř všem aplikacím. Určitě by bylo do budoucna dobré, aby vývojáři přidali možnost odstranit tyto aplikace.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat