reklama

Pantech Secret Note 2 – poháněn 64bitovým Snapdragonem 810?

Pantech Secret Note 2 – poháněn 64bitovým Snapdragonem 810?
2014-05-13T15:30:37+02:00
• 13. 5. 2014

Procesor Snapdragon 810 byl Qualcommem představený teprve na začátku minulého měsíce a již první výrobce údajně plánuje jeho nasazení do ostrého provozu. Mělo by jít o připravovaný model Secret Note 2 od společnosti Pantech, která v minulosti lákala u modelu Vega Iron 2 na Snapdragon 805, z něhož nakonec stejně úplně sešlo. Nicméně pokud se tentokrát zmiňované spekulace dotáhnou do úspěšného konce, zařízení bude rozhodně mířit na nejvyšší pozice.

Pantech Secret Note 2

Informace pocházející z jihokorejských médií připisují Secretu Note 2 specifikace, jako je 6palcový displej s QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů) nebo 64bitový procesor Snapdragon 810 s osmi jádry založenými na architektuře big.LITTLE, což dohromady znamená čtyři výkonná jádra Cortex-A57 a čtyři úsporná jádra Cortex-A53. Grafickou stránku by měl obstarávat čip Adreno 430. Čipová sada bude schopna zpracovávat 4K videa s až 30 snímky za sekundu.

Takový výkon se neobejde bez propracovanějšího systému pasivního chlazení, které mimo jiné potvrdil i samotný zdroj. Pochybnosti do celé situace vnáší fakt, že Qualcomm chystá procesor nabídnout výrobcům někdy v druhé polovině roku, takže představení prvních zařízení lze odhadovat na první polovinu příštího roku. Naopak Pantech chce Secret Note 2 představit už v druhé polovině tohoto roku, kdy se může ještě čekat na novou verzi Androidu, jelikož výrobce ji hodlá nasadit.

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim