reklama

Pantech Secret Note 2 – poháněn 64bitovým Snapdragonem 810?

Pantech Secret Note 2 – poháněn 64bitovým Snapdragonem 810?
2014-05-13T15:30:37+02:00
• 13. 5. 2014

Procesor Snapdragon 810 byl Qualcommem představený teprve na začátku minulého měsíce a již první výrobce údajně plánuje jeho nasazení do ostrého provozu. Mělo by jít o připravovaný model Secret Note 2 od společnosti Pantech, která v minulosti lákala u modelu Vega Iron 2 na Snapdragon 805, z něhož nakonec stejně úplně sešlo. Nicméně pokud se tentokrát zmiňované spekulace dotáhnou do úspěšného konce, zařízení bude rozhodně mířit na nejvyšší pozice.

Pantech Secret Note 2

Informace pocházející z jihokorejských médií připisují Secretu Note 2 specifikace, jako je 6palcový displej s QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů) nebo 64bitový procesor Snapdragon 810 s osmi jádry založenými na architektuře big.LITTLE, což dohromady znamená čtyři výkonná jádra Cortex-A57 a čtyři úsporná jádra Cortex-A53. Grafickou stránku by měl obstarávat čip Adreno 430. Čipová sada bude schopna zpracovávat 4K videa s až 30 snímky za sekundu.

Takový výkon se neobejde bez propracovanějšího systému pasivního chlazení, které mimo jiné potvrdil i samotný zdroj. Pochybnosti do celé situace vnáší fakt, že Qualcomm chystá procesor nabídnout výrobcům někdy v druhé polovině roku, takže představení prvních zařízení lze odhadovat na první polovinu příštího roku. Naopak Pantech chce Secret Note 2 představit už v druhé polovině tohoto roku, kdy se může ještě čekat na novou verzi Androidu, jelikož výrobce ji hodlá nasadit.

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim