reklama

Oppo Yoyo: další cenově dostupná novinka

Oppo Yoyo: další cenově dostupná novinka
2014-06-10T08:54:30+02:00
• 11. 5. 2014

V nastaveném směru poslední doby nadále pokračuje společnost Oppo, která zaměřuje svoji výrobu chytrých telefonů pro rozvíjející se trhy po celém světě. Začátkem minulého týdne jste mohli slyšet o cenově dostupném modelu s názvem Joy a další podobná novinka si vysloužila název Yoyo. Na úvod je známa pouze základní kostra specifikací, z nichž lze samozřejmě vydedukovat minimálně to, že jednoznačně půjde o zařízení pro střední třídu.

Oppo Yoyo

Oppo vybavil model Yoyo displejem dosahující na uhlopříčku 4,7 palce při zachování QHD rozlišení (540 x 960 pixelů). Výkon mu dodává čtyřjádrový procesor MT6582M od MediaTeku, k němuž se váže grafický čip Mali-400 MP2. Dále operační paměť RAM má velikosti 1 GB. Celkovou výdrž bude zajišťovat baterie s kapacitou 1 900 mAh. Výbavu uzavře podpora Bluetooth, GPS, WiFi nebo FM rádia.

Softwarovou stránku pravděpodobně dostane na starost vlastní Color OS postavený na některé z verzí systému Android. Bližší informace týkající se prodejní ceny nebo dostupnosti prozatím nebyly zveřejněny, i když první kusy mají zamířit na mobilní trh do Malajsie. Jestliže přihlédneme k cenovce modelu Joy, Yoyo by nemuselo přesáhnout hranici 4 tisíc korun v přepočtu na naši měnu.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim