reklama

Oppo Yoyo: další cenově dostupná novinka

Oppo Yoyo: další cenově dostupná novinka
2014-06-10T08:54:30+02:00
• 11. 5. 2014

V nastaveném směru poslední doby nadále pokračuje společnost Oppo, která zaměřuje svoji výrobu chytrých telefonů pro rozvíjející se trhy po celém světě. Začátkem minulého týdne jste mohli slyšet o cenově dostupném modelu s názvem Joy a další podobná novinka si vysloužila název Yoyo. Na úvod je známa pouze základní kostra specifikací, z nichž lze samozřejmě vydedukovat minimálně to, že jednoznačně půjde o zařízení pro střední třídu.

Oppo Yoyo

Oppo vybavil model Yoyo displejem dosahující na uhlopříčku 4,7 palce při zachování QHD rozlišení (540 x 960 pixelů). Výkon mu dodává čtyřjádrový procesor MT6582M od MediaTeku, k němuž se váže grafický čip Mali-400 MP2. Dále operační paměť RAM má velikosti 1 GB. Celkovou výdrž bude zajišťovat baterie s kapacitou 1 900 mAh. Výbavu uzavře podpora Bluetooth, GPS, WiFi nebo FM rádia.

Softwarovou stránku pravděpodobně dostane na starost vlastní Color OS postavený na některé z verzí systému Android. Bližší informace týkající se prodejní ceny nebo dostupnosti prozatím nebyly zveřejněny, i když první kusy mají zamířit na mobilní trh do Malajsie. Jestliže přihlédneme k cenovce modelu Joy, Yoyo by nemuselo přesáhnout hranici 4 tisíc korun v přepočtu na naši měnu.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim