reklama

Notiface: Facebook pro Android snadno a rychle

Notiface: Facebook pro Android snadno a rychle
2014-05-14T09:25:53+01:00
• 14. 5. 2014

Pokud se dá o nějaké aplikaci pro Android říci, že své uživatele doslova špehuje, je to bezesporu Facebook. Nejen že nesmyslně vyžaduje práva pro přístup k SMS zprávám, ale také si může dovolit přímo volat na telefonní čísla. Samotná aplikace navíc není zrovna moc svižná. Naštěstí se z ničeho nic objevilo české vývojářské studio Aqua Soup se svou aplikací Notiface, která si s výše zmíněnými problémy dokáže snadno poradit.

notiface

Notiface si přímo nehraje na samostatného klienta pro Facebook, ale pouze zprostředkovává oznámení. Ptáte se, jak to funguje v praxi? Pokud vám na Facebooku někdo „olajkuje“ fotku nebo třeba napíše komentář, Notiface se o tom ihned dozví a dá vám vědět. Všechno ostatní můžete obstarávat skrze mobilní verzi sociální sítě, na kterou vás dokáže Notiface odkázat stiskem jednoho tlačítka. A na rozdíl od oficiální aplikace nepotřebuje Notiface hromadu oprávnění, vystačí si jen s přístupem k síti a synchronizací účtů.

notiface_1 notiface_2 notiface_3

To vše zdarma a navíc s hezkým uživatelským rozhraním. Pokud byste ale chtěli české autory podpořit, za pouhou dvacku dostanete možnost zobrazovat profilové obrázky a doplněk do Dash Clock widgetu.

logo-app Notiface: Facebook upozornění AquaSoup Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim