reklama

iOS 8 pro iPad má přinést podporu více aplikací vedle sebe

iOS 8 pro iPad má přinést podporu více aplikací vedle sebe
2014-05-14T07:10:51+02:00
• 14. 5. 2014

Podporu více spuštěných aplikací vedle sebe na tabletech už delší dobu známe. Microsoft tuto možnost velmi propaguje od té doby, co jí disponuje na tabletech s Windows 8 a tablety Samsungu a některé další s Androidem totéž také umí. Apple iPad by se to dle zdrojů měl naučit s novou verzí iOS 8, která je už za rohem.

ios-8-techradar-concept-1

Informace o podpoře více spuštěných aplikací vedle sebe přinesl známý reportér Mark Gurman, který se dá považovat za věrohodný zdroj. iPad by tímto krokem doplnil funkci, po které mnozí uživatelé volají již od první generace a dorovnal by konkurenci. Ta, jak jsem již zmínil, toto umí. Jak řešení od Applu bude vypadat, není jasné, níže na videu se ale můžete podívat na povedený koncept.

Mimo to má iOS 8 přinést aplikaci Healthbook pro vaše zdraví, editory Preview a TextEdit, tipy a triky v aplikaci Tips, vylepšenou notifikační lištu a podporu Shazamu v Siri. Představení se dočkáme již 2. června na vývojářské konferenci WWDC.

Zdroj: bgr.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat