reklama

Microsoft vyvíjí vlastní chytré hodinky

Microsoft vyvíjí vlastní chytré hodinky
2014-05-30T17:20:01+02:00
• 30. 5. 2014

Microsoft sice přímo nepotvrdil vyvíjení chytrých hodinek, ale podle všech dostupných údajů se to opravdu děje. Jelikož Apple vyvíjí vlastní chytré hodinky, Google buduje Android systém a velké množství malých firem disponuje svými vlastními zařízeními, jež některá jsou i na našem trhu, možnost Microsoftu zabodovat v tomto odvětví se tenčí každým dnem. Jak se dalo očekávat, softwarový gigant pro vývoj vlastních chytrých hodinek povolal ty nejvyšší, a to inženýry z Kinectu.

newtabletwatch388

Zařízení bude údajně shromažďovat údaje o zdravotním stavu ve dne i v noci. Například vaši srdeční frekvenci a bude pracovat s operačním systémem odvozeným od Windows Phone. Bude koncipovaný sportovně, podobně jako Samsung Gear Fit, také bude disponovat barevným dotykovým displej a baterií s výdrží až dva dny. Zlomový bod nastává právě v platformě, na které toto zařízení bude fungovat, jelikož má být určeno pro sportovní nadšence, bude muset být rychlé a flexibilní. Údajně Microsoft nezavede žádnou restrikci, co se týče možnosti spárování. Tudíž je budeme moci propojit se smartphony s iOS, WP nebo Androidem.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim