reklama

Microsoft vyslal luminauty hledat Galaxie

Microsoft vyslal luminauty hledat Galaxie
2014-05-31T07:40:25+02:00
• 31. 5. 2014

Čas od času si můžeme všimnout, že jedna firma popuzuje druhou svojí reklamou. Například takto reagoval Microsoft na převzetí Terminálu 5, největšího terminálu londýnského letiště Heathrow, firmou Samsung. Microsoft nechal své čtyři luminauty hledat Galaxie právě na již zmiňovaném terminálu 5, jenž nese název Terminal Galaxy S5. Ptáte se, co našli uvnitř? Podívejte se sami.

Lumianauts4  Lumianauts3

Citace z blogu Microsoftu/Nokie:

Poté, co stateční luminauti vkročili do zbrusu nového terminálu, rychle pochopili, že zde není žádná taková věc jako lety do „Galaxie“. Našli zde bohužel jen terminál převzatý známou společností. S mapou souhvězdí v ruce sklonili hlavy zklamáním a zavolali na velitelství: „Microsoft … máme problém .“

Poté, co nedokázali luminauti najít nic vzrušujícího v Terminálu Galaxy S5, se „utěšovali“ vlastními lumiemi.

Je to vždycky zábavné vidět velké firmy rozdávat údery, zvláště když je to zábavné, jako v tomto případě. Tímto si Microsoft trochu pozvedl sebevědomí, po zkažené kampani proti Googlu. Nakonec tu mám pro vás odkaz na video ve formě vine, kde luminauti právě vcházejí do terminálu.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim