reklama

Kairos – nový projekt hybridních hodinek

Kairos – nový projekt hybridních hodinek
2014-05-23T16:25:26+02:00
• 23. 5. 2014

Jak již název článku napovídá, půjde o chytré hodinky značky Kairos. Přesněji řečeno toto zařízení bude hybrid mechanických a chytrých hodinek, dokonce budou první svého druhu.

watch_large_noReflection_msw_all

Hodinky jsou osazeny normálním ciferníkem s ručičkami a efektním výřezem, kde je vidět na hodinový strojek. Budou vyráběny dva modely. MSW a SSW, kdy první je osazen japonským a druhý certifikovaným švýcarským strojkem. U každého modelu si budete moct vybrat klasický nebo zlatý desing. Ciferník je zakryt průhledným TOLED displejem.

kairos-watch

Pro komunikaci s telefonem je určen Bluetooth 4.0. Mezi další zajímavosti patří gyroskop nebo akcelerometr. Díky vlastnímu operačnímu systému Kairos OS budou moct komunikovat se zařízením Android i iOS.

Displej je plně dotykový a zobrazují se na něm notifikace, zprávy a další informace. Hodinky na jedno nabití vydrží 5 – 7 dní. Strojek vydrží 42 hodin, je však samonatahovací, takže se o natahování nebudete muset starat.

Hodinky jsou nyní v předprodeji, do obchodů se dostanou v listopadu tohoto roku. Jejich cena začíná na 499 dolarech za japonskou verzi a vyšplhá se až k 1199 dolarům za švýcarské zlaté provedení. Ceny v předprodeji jsou o 50 – 60 % zlevněné proti obchodním. Švýcarská verze je bohužel omezena jen na 3000 kusů zařízení. Více informací můžete získat na oficiálních stránkách Kairosu.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Roman Pöschl

Vysokoškolák obor IT, nadšenec nových technologií a nejen mobilních, začínající audiofil... Kontakt viz FB.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim