reklama

Kairos – novĂ˝ projekt hybridnĂ­ch hodinek

Kairos – novĂ˝ projekt hybridnĂ­ch hodinek
2014-05-23T16:25:26+02:00
• 23. 5. 2014

Jak již název článku napovídá, půjde o chytré hodinky značky Kairos. Přesněji řečeno toto zařízení bude hybrid mechanických a chytrých hodinek, dokonce budou první svého druhu.

watch_large_noReflection_msw_all

Hodinky jsou osazeny normálním ciferníkem s ručičkami a efektním výřezem, kde je vidět na hodinový strojek. Budou vyráběny dva modely. MSW a SSW, kdy první je osazen japonským a druhý certifikovaným švýcarským strojkem. U každého modelu si budete moct vybrat klasický nebo zlatý desing. Ciferník je zakryt průhledným TOLED displejem.

kairos-watch

Pro komunikaci s telefonem je určen Bluetooth 4.0. Mezi další zajímavosti patří gyroskop nebo akcelerometr. Díky vlastnímu operačnímu systému Kairos OS budou moct komunikovat se zařízením Android i iOS.

Displej je plnÄ› dotykovĂ˝ a zobrazujĂ­ se na nÄ›m notifikace, zprávy a další informace. Hodinky na jedno nabitĂ­ vydrží 5 – 7 dnĂ­. Strojek vydrží 42 hodin, je však samonatahovacĂ­, takĹľe se o natahovánĂ­ nebudete muset starat.

Hodinky jsou nynĂ­ v pĹ™edprodeji, do obchodĹŻ se dostanou v listopadu tohoto roku. Jejich cena zaÄŤĂ­ná na 499 dolarech za japonskou verzi a vyšplhá se aĹľ k 1199 dolarĹŻm za švĂ˝carskĂ© zlatĂ© provedenĂ­. Ceny v pĹ™edprodeji jsou o 50 – 60 % zlevnÄ›nĂ© proti obchodnĂ­m. Ĺ vĂ˝carská verze je bohuĹľel omezena jen na 3000 kusĹŻ zařízenĂ­. VĂ­ce informacĂ­ mĹŻĹľete zĂ­skat na oficiálnĂ­ch stránkách Kairosu.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Roman Pöschl

Vysokoškolák obor IT, nadšenec nových technologií a nejen mobilních, začínající audiofil... Kontakt viz FB.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim