reklama

Google Tango tablet v přípravě spekulace

Google Tango tablet v přípravě [spekulace]
2014-05-23T07:39:39+02:00
• 23. 5. 2014

Pokud se podíváme na portfólio společnosti Google, nenajdeme jen softwarové produkty nebo služby. Pokud nebudeme počítat řadu smartphonů a tabletů Nexus, najdeme u něj i další zajímavé „hračky“, které si vyrábí nebo si nechává vyrábět. Samozřejmě na prvním místě musím zmínit Chromecast. Dalšími jsou například Google Glass nebo nedávno představený projekt smartphonu Tango.

maxresdefault (1)

Dle Wall Street Journal Google připravuje rozšíření právě nejmladšího projektu Tango. Mělo by se jednat o tablet s úhlopříčkou displeje 7 palců. Na zadní straně budou údajně dvě kamery a taktéž infračervený senzor měřící hloubku. Bonusem navíc má být specificky upravený software pro vytváření 3D snímků konkrétních objektů.

Tudíž by se nemělo jednat jen o obyčejné 3D snímky, jako je známe v podání například smartphonu HTC Evo 3D. Ačkoliv informace nejsou nikterak konkrétní, tak by se dalo odhadovat, že 3D technologie v tomto případě bude umožňovat skenování určitého objektu.

Google by měl novinku ukázat světu na letošním veletrhu Google I/O. Nemusíme očekávat, že by se dostala ihned do prodeje. Prozatím je projekt Tango brán jen jako pokus Googlu o další zajímavou technologii. I tak by mělo být vyrobeno 4000 kusů nového zařízení.

Zdroj: reuters.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim