reklama

Chystá se nový Fitbit Force spekulace

Chystá se nový Fitbit Force [spekulace]
2014-05-24T13:29:21+02:00
• 22. 5. 2014
4

V poslední době se setkáváme s obrovským množstvím chytrých náramků. Mnoho výrobců se  pustilo do výroby těchto produktů. Úspěšných je pak z tohoto obrovského množství pouze hrstka náramků. A společnost Fitbit se svými produkty patří rozhodně mezi ty úspěšné.

Známý server Evleaks dnes přišel se zprávou, že dojde k vydání nové verze Fitbit Force. Pro ty z vás, kteří Fitbit Force neznají, tak se jedná o náramek, který sleduje vaši každodenní aktivitu. Nová verze tohoto zařízení má mít možnost měřit kroky, vzdálenost, spálené kalorie, apod. Náramek je po stránce designu velice jednoduchý. Nalezneme na něm pouze malý displej, který zobrazuje základní informace.

fitbit

Kromě základní funkcionality se postará také o intuitivní budík. Uživatele probouzí vibracemi, takže v případě, že spíte v pokoji ještě s někým, tak další osoba váš budík ani nepostřehne. Využití tento náramek najde také u běžců, kteří si rádi své výkony monitorují. Fitbit Force totiž bude disponovat statistikami o běhu v reálném čase, které bude zobrazovat přímo na displeji. Na běhání tak nemusíte mít po ruce telefon. Jedná se tedy o podobnou funkčnost, jakou známe například u Nike+ SportBand.

Samozřejmostí pak je automatická a bezdrátová synchronizace s iPhonem a Android zařízeními. Veškeré informace o své činnosti tak budete mít vždy po ruce. Nechybí ani synchronizace skrze váš počítač. Dále společnost nabídne mobilní aplikaci se statistikami a tabulkami, abyste mohli své výkony kontrolovat a viděli tak zlepšení.

Náročné uživatele pak potěší plná voděodolnost náramku. Fitbit Force bude dostupný v černé barvě. Cena by se podle prvních informací měla pohybovat okolo 130 dolarů (2 613 Kč). Kdy se dostane do prodeje, zatím nevíme. Odhaduje se ale, že to bude ještě někdy v tomto roce.

Zdroj: evleaks.at

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

To skoro vypadá, jako kdyby se omylem publikoval rok starý článek .) V čem je změna oproti stávajícímu fitbit force?

Jiří Smrž

25. 5. 2014, 17:10

Nepublikoval, zásadní změnou by, podle výše uvedeného serveru, měla být jeho voděodolnost, kdy se s náramkem budete moci například i koupat. Původní verze toto nenabízela. Kromě toho by měl být vyrobený i z méně agresivních materiálů (vhodné zejména pro alergiky).

Mám stávající Fitbit Force. Vše, co píšete o nástupci, má již stávající náramek. Tak to jsem zvědav, v čem to bude tak „inovativní“…

Jiří Smrž

25. 5. 2014, 17:10

Viz. odpověď výše.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim