reklama

Apple rozšiřuje program na výměnu iPadu

Apple rozšiřuje program na výměnu iPadu
2014-05-21T07:14:54+02:00
• 21. 5. 2014

Už dříve společnost Apple umožnila svým zákazníkům vyměnit svůj starý iPhone. Nyní na tento seznam byl napsán i iPad, ale je v tom háček. Nejprve tato nabídka platila pouze na území USA a Kanady. Poté dostala příležitost i Francie, naštěstí to bylo málo, a tak se dočkala i Velká Británie, Německo a Španělsko. Ovšem tato nabídka platí pouze v kamenných obchodech společnosti Apple.

ipad

Toto velké rozšíření za hranice USA a Kanady následuje po nabídce z konce loňského roku, kdy Apple zavedl ve Velké Británii recyklační program na zařízení iPhone.

Nabídka obnáší podmínky. Vrátit můžete pouze zařízení, které už nepoužíváte nebo jej už nechcete. Nicméně, novější nebo naopak velmi staré generace vrátit nemůžete, jelikož na ně se tato dohoda nevztahuje. Uplatnit lze jen iPad 2, iPad 3, iPad 4 a iPad mini.

Dalším háčkem je to, že za vyměněné zařízení dostanete úvěr, jenž můžete využít na další nákup zařízení s iOS. Ovšem nyní už můžete využít úvěr, jak ze zařízení iPhone, tak iPad. Samozřejmě výše úvěru záleží na stavu a stáří daného zařízení.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim