reklama

Aplikace Můj T-Mobile pro Android se dočkala velké aktualizace

Aplikace Můj T-Mobile pro Android se dočkala velké aktualizace
2014-05-12T15:14:28+02:00
• 12. 5. 2014
2

Společnost T-Mobile dnes svým zákazníkům nadělila zbrusu novou aplikaci pro Android, která se od předchozí verze změnila k nepoznání. Největší novinkou je na první pohled samotný vzhled aplikace, který už nevypadá jako kopie z iOS. Můžete tak počítat s klasickou navigační lištou, která se nachází ve většině aplikací pro Android, jako je třeba naše Dotekománie. Milovníci tmavých odstínů také dostali možnost přepnout barvu z bílé na šedou.

  t-mobile t-mobile_2 t-mobile_3 t-mobile_4

Kromě samozřejmostí jako je stav kreditu, dat a volných minut, si T-Mobile přichystal i novinku – možnost platit faktury přímo z aplikace. S telefonem a platební kartou po ruce už tak na papírové faktury můžete zapomenout. Zajímavá je možnost správy více uživatelů – přístup ke každému číslu si lze zabezpečit pomocí PINu. A to nejlepší nakonec, aplikace nespotřebovává žádná data v České republice ani v zahraničí.

Nová verze je již nějakou dobu dostupná také pro majitele zařízení s Windows Phone, uživatelé s iPhony si budou muset ještě chvíli počkat.

logo-app Můj T-Mobile T-Mobile Czech Republic, a.s. Zdarma ANDROID

[winphone]můj-t-mobile/b8f5c54d-cd85-4c44-8bed-af5f57ca400b[/winphone]

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Akorát při platbě kartou přes aplikaci, pokud máte na ověřovací kód stejné zařízení, tak při přepnutí na sms aplikaci se platba přeruší a platbu tedy nelze dokončit. Škoda, rád bych tuto funkci využil.

Aplikace na Samsung Galaxy Note 3 je nefunkční.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim