reklama

The Android Arsenal – arzenál knihoven pro programátory

The Android Arsenal – arzenál knihoven pro programátory
2014-05-22T10:00:11+02:00
• 22. 5. 2014

Pokud jste vývojář, tak občas sami víte, že najít tu nejlepší knihovnu není zrovna nejlehčí úkol. Někdy víte, co chcete, ale přesně nevíte, jak to napsat či pod čím to najít. Někdy jindy zase víte, co použijete, ale raději se kouknete na jiné, jestli se do vašeho projektu nebude hodit jiná knihovna. A někdy prostě potřebujete inspiraci.

Právě proto vznikla stránka The Android Arsenal. Jedná se o databázi knihoven pro vývojáře pro platformu Android. Je seřazena podle typu a dle abecedy. The Android Arsenal má napomoci s vývojem aplikací, což je jenom dobře.

the android arsenal

The Android Arsenal je venku pouze pár dní a už za tu dobu má v databázi 284 knihoven zdarma, jejichž hostitelem je Github nebo Google Project Hosting. Také tam nalezneme 23 placených knihoven. Jejich seznam je velice pestrý a každý si najde to, co potřebuje. Počet knihoven se každým dnem navyšuje.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim