reklama

5 aplikací ze storu – pomocníčci pro Android

5 aplikací ze storu – pomocníčci pro Android
2014-05-08T11:30:48+02:00
• 8. 5. 2014
4

Dnes si představíme aplikaci na spouštění aplikací hlasem, aplikaci na publikování příspěvků na několik sociálních sítí najednou, aplikaci na převod vyfotografované předlohy do PDF (JPG) a také jednu “sledovací” appku.

AutoLaunch

AutoLaunch má malého konkurenta v podobě Google Now, který toho zatím tolik neumí. Nejenom, že lze spustit hlasem téměř jakoukoliv aplikaci, ale můžete si vytvořit “makro” (custom app launcher menu), které spustí několik aplikací zároveň.

logo-app AutoLaunch joaomgcd Zdarma ANDROID

Everypost (Twitter & Facebook)

Pro příznivce publikování na sociální sítě tu máme velice užitečnou aplikaci. Název je trochu zavádějící, protože lze publikovat i na Google+, Pinterest, Linkedin a mnoho dalších. Samozřejmostí je vkládání multimediálního obsahu a jako velice užitečné “fičury” bych vyzdvihl nastavení kvality obrázků, zkracování textu na Twitter, zkracování URL (webové adresa) nebo ukládání/záloha příspěvků na Dropbox.

logo-app Everypost: Twitter, Facebook Everypost (Twitter, Facebook) Zdarma ANDROID

Genius Scan – PDF Scanner

  

Proměňte svůj mobil nebo tablet ve skener. Rádi archivujete různé účtenky, ústřižky a jiné dokumenty? Ty doby už jsou pryč, teď žijeme v digitální době. Není nic snazšího, než něco vyfotografovat, převést do PDF nebo JPG a dále sdílet do jakékoliv aplikace ve vašem zařízení. Pokud chcete zálohovat do cloudu, musíte si koupit plnou verzi.

logo-app Genius Scan - PDF Scanner The Grizzly Labs Zdarma ANDROID
logo-app Genius Scan+ - PDF Scanner The Grizzly Labs 6,12 US$ ANDROID

Moves

 

Nemáte dost peněz na pořízení fitness náramku? Zkuste nejdříve tuto aplikaci, která vás sleduje na každém kroku po celý den. Vaše aktivity si pak můžete nechat zobrazit na mapě nebo ve “storyline”. Tato aplikace rozlišuje chůzi, běh a jízdu na kole.

logo-app Moves ProtoGeo Zdarma ANDROID

Today Calendar

Kalendář vycházející z kalendáře v čistém Androidu. Vývojáři se zaměřili především na uživatelské prostředí, funkcionalitu a stabilitu, aby se odlišili od ostatních. Můžete mít i widgety, pokud si nainstalujete Today – Calendar Widgets.

logo-app Today Calendar Jack Underwood Zdarma ANDROID
logo-app Today Calendar Pro Jack Underwood 6,24 US$ ANDROID

reklama
reklama

Petr Starý

Majitel dvou Android zařízení (SGS2, Asus Transformer Pad TF300T). Mám rád bushwalking, geocaching a také jsem začal skenovat QR kódy (munzee).

Komentáře

konecne nejaky normalny clanok a vyber aplikacii, takychto by malo byt viac

Afrodedek

8. 5. 2014, 11:35

Obávám se že Multipost neumožňuje sdílet statusy na Google pokud máte aktivovanou dvoustupňovou ochranu účtu :-(

Afrodedek

8. 5. 2014, 11:36

Omlouvám se, chtěl jsem napsat Everypost

Ladislav Polický

11. 5. 2014, 20:34

Obávám se, že takových uživatelů je tak málo, že to nikdo řešit nebude.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim