reklama

Vyzkoušejte skvělou strategii Castle Warriors

Vyzkoušejte skvělou strategii Castle Warriors
2014-04-04T06:25:11+02:00
• 4. 4. 2014

Stále častěji se setkáváme s rozšiřováním hraní her na chytrých zařízeních, přičemž tablety nejsou výjimkou. Pokud také občas hrajete nějaké hry, máme pro vás doporučení jedné výborné strategie.

Jestliže nepatříte mezi milovníky několikahodinových bojů taktizování, vyrábění apod., je pro vás určena hra Castle Warriors. Při hraní této RTS strategie nedochází k dlouhým bojům, nýbrž je spád hry poměrně rychlý.

unnamed (1)_result

Po zahájení nové hry se ocitnete na zmenšené planetě Zemi, kde jsou různě rozmístěny hlídkové věže. Na začátek vám hra přidělí určitý počet bojovníků, které během bojů postupně ztrácíte. Následně postupně během hry vydáváte rozkazy určitým skupinám bojovníků, jejichž počet závisí pouze na vás.

Rozkazy jsou prosté, určujete, kam se má, která skupina přesunout tak, aby věž odolala a bojovníci ji ubránili. Cíl hry je opačný, musíte získat všechny věže, což je občas velký oříšek, jelikož vás hra nutí opravdu popřemýšlet, jak jednotky během hry rozmísťovat.

  unnamed (2)_result

Čeká na vás spousta zábavy, přičemž vás hra po čase pohltí. Osobně nejsem fanoušek strategií, navzdory tomu mě hra Castle Warriors velmi zabavila na dlouhé hodiny. Hra je k dispozici za malý poplatek cca 56Kč, což je velmi přiznívá cena, vůči tomu co vám hra naoplátku nabídne.

logo-app Castle Warriors GameResort 2,99 US$ ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat