reklama

TomTom odhalil vlastní chytré náramky

TomTom odhalil vlastní chytré náramky
2014-04-05T13:15:44+00:00
• 5. 4. 2014
Thumbnail1

Na nezastavitelně rostoucím segment trhu s tzv. wearables zařízeními reaguje společnost TomTom, která v polovině minulého týdne oficiálně představila dvojici chytrých náramků. Obě novinky disponují měřičem srdečního tepu, nicméně podstatné rozdíly lze zpozorovat u množství měřitelných aktivit. Potencionální zájemce rozhodně nepotěší vysoce postavená prodejní cena atakující při přepočtu skoro 10 tisíc Kč.

TomTom Runner Cardio

Náramek Runner Cardio je zaměřen pouze na běžecké aktivity, za to naopak model Multi-Sport Cardio dokáže měřit kromě klasického běhu také jízdu na kole nebo plavání. Vzhledově vycházejí ze svých předchůdců, přičemž až nyní zadní část nabízí dva optické LED senzory svítící zeleně, které po pevném přiložení k pokožce měří tepovou frekvenci. Vnitřní software dovoluje vybrat z 5 různých druhů tréninku (Easy, Fat burn, Endure, Speed, Sprint), jejichž přizpůsobení se odvíjí od hmotnosti a věku uživatele.

Po výběru druhu tréninku, senzor hlídá práci srdce, případně hodinky upozorňují na potřebné zrychlení či zpomalení pro dosažení udaného cíle. Technologie Bluetooth zajišťuje komunikaci s chytrým zařízením (podpora Android a iOS), kde nahraná data v TomTom MySports můžete libovolně procházet.

Nakonec náramky rovněž na displeji zobrazují rychlost, čas nebo spálené kalorie. V současné době jsou oba modely dostupné v předprodeji za cenu 249 liber (tj. cca 8 246 Kč) za verzi Runner Cardio a 279 liber (tj. cca 9 239 Kč) za Multi-Sport Cardio.

Zdroj: corporate.tomtom.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Honza Pavlíček

5. 4. 2014, 17:44

Ahoj ceny v čr přeci jen lepší:o)

hele:

Multisport v plný palbě (monitor srdce,kadence a výškoměr) za 7199,- Kč

viz tady:
http://www.tomtom.com/cs_cz/products/your-sports/tomtom-multi-sport-gps-watch/

btw. i tak je to darda

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit