reklama

Tag Heuer Meridiist Infinite dobije baterii přímo na slunci

Tag Heuer Meridiist Infinite dobije baterii přímo na slunci
2014-04-08T15:15:43+02:00
• 8. 4. 2014

Společnost známá svými luxusními hodinkami nebo slunečními brýlemi nabízí v portfoliu rovněž několik prémiových zařízení. Dalším takovým bude model s názvem Meridiist Infinite. Švýcarský výrobce samozřejmě většinu upoutá prvotřídní kvalitou zpracování, použitými materiály a tentokrát i speciálními články zaručujícími automatické nabíjení. To je na poli mobilních telefonů stále zcela výjimečná funkce.

Tag Heuer Meridiist Infinite

Telefon s titanovo-uhlíkovou konstrukcí má vpředu pod safírovým sklem tenké solární fotovoltaické články, které zajišťují automatické nabíjení z přímého slunce či umělého světla během setrvání v pohotovostním režimu. Po stránce technických specifikací to bude jednoznačně podprůměrné zařízení, čemuž odpovídá 2,4palcový OLED displej s QVGA rozlišením (240 x 320 pixelů). Navíc jeho druhá, menší část na horní hraně zobrazuje některá další upozornění.

Tag Heuer Meridiist Infinite - displej

Další výbava počítá s 8GB interní pamětí, 5MPx fotoaparátem, podporou GSM sítí a funkce dual-SIM. Přímo z výroby dorazí pouze limitovaný počet zařízení, přesněji 1 911 kusů k vybraným prodejcům v červenci za neznámou cenu, ale vzhledem k předchozím modelům ji lze očekávat kolem 5 000 dolarů (tj. v přepočtu 99 761 Kč bez daně a dalších poplatků za pořízení).

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim